שירותים

וייס ושות' יועצים נותנים שירותים שונים ומגוונים לכל דורש :

1.לקוחות שוטפים – המשרד נותן שירות בהנהלת חשבונות שוטפת לעוסקים פטורים ועוסקים מורשים בכל הגדלים ובכל המקצועות והעיסוקים.

2.חברות בע"מ –המשרד נותן גם שירות הנהלת חשבונות כפולה לחברות בכל גודל ובכל עיסוק . תחת כנפיה מנהלת וייס ושות' יועצים חברות שונות כמעט בכל תחום אפשרי , החל מנותני שירותים ודרך חברות המתמחות במסחר סיטונאי וקמעונאי וכלה בחברות בניה ויזמות .

3.דוחות שנתיים והצהרות הון – החברה עורכת דוחות שנתיים שונים לחברות בע"מ וכן לעוסקים מורשים ועוסקים פטורים . הדוחות כוללים דוח שנתי שוטף למס הכנסה ( דוח על הכנסות בשנת המס ) , הצהרות הון לנישומים ( כולל עצמאים ובעלי מניות בחברה ) וכן מבצעת השוואת הון בכדי להביא את ההצהרה למצב הטוב ביותר להגשה .

4.פתיחת תיקים במוסדות – החברה נותנת ייעוץ בתפיחת תיק הכולל פתיחה במע"מ , מס הכנסה וביטוח לאומי . ייעוץ זה יינתן חינם ויכוון את העוסק החדש לפתיחה נכונה של תיק במשרדים אלו . קיימות אפשרויות שונות וחובתנו היא לקלוע לאפשרות הנכונה והטובה לכל אדם ספציפי לעיסוקו, לגודל הכנסתו הצפויה וכן לפי קהל לקוחותיו הצפוי להיתקל בו. חשוב מאוד לפתוח את התיק בצורה נכונה מכיוון שזהו הבסיס עליו מושתת העסק כולו , ולכן שירות זה נעשה על ידנו בחינם וללא התחייבות מצד הלקוח , זה נעשה כשירות לקהילה.

5.ייצוג מול המוסדות – החברה , בניצוחו של וייס אסף , יועץ מס , מייצגת את לקוחותיה השוטפים מול המוסדות החל מהגשת הדוחות המועד הנכון , בבירור בעיות כאלו ואחרות מולם וכן בהבאת בעיות לפתרונם.כן תייצג החברה לקוחות שאינם בין קהל לקוחותיה ושרוצים בכך , בבעיות מיוחדות , בדיונים ובחקירות מול המוסדות .

 6.אסף וייס יושב עם לקוחותיו מדיי תקופה לייעוץ עיסקי , כלכלי ועוד ,וזאת על מנת להביא את העסק למצב טוב יותר ולהבריאו , אם צריך בכך.אציין כי עוסק שפתח עסק קטן כגדול , לא קיבל הדרכה בכל התחומים אליו ייכנס מעתה והלאה , תחומים אלו כוללים את השיווק , הגביה , התחום הבנקאי וכו' , ולכן בפגישות אלו מקבלים הלקוחותכלים שונים לטיפול בתחומים אלו החשובים מאוד לקיום השוטף של העסק.

הייעוץ ניתן גם ללקוחות שונים שלא בתוך קהל לקוחותיו .

7.תאומי מס והחזרי מס לשכירים – המשרד נותן אפשרות בדיקה חינם של החזר מס צפוי לשכירים שאינם מחוייבים בהגשת דוח שנתילמס הכנסה . ביצוע זה יכול להינתן שש שנים אחורה .

ההחזר ייתכן כשהשכיר עבר בין מספר מקומות עבודה בשנת המס , אם הפסיק לעבוד בחודש מסויים וקיבל דמי אבטלה , אם שינה את מצבו המשפחתי ( התחתן , התגרש , נולד לו ילד וכו ') וכן אם גר במקום בו קיימות הנחות במס .

אך ורק במידה ואכן צפוי לו החזר מס , יגיש המשרד את הדוחות למס הכנסה ויחייב את הלקוח בשכר טירחה .

8.עריכת תלושי משגורת ללקוחות עבור שכירים בעיסקהם – וייס ושות' יועצים תבצע עריכ תלושים לשכירים של לקוחותיה , תייעץ בגינם בתחום דיני העבודה כגון , ימי חופשה , הבראה , ימי מחלה , קרן פנסיה וכו' . כמו כן , תגיש את הדוחות הנדרשים בגין עריכת התלושים בהם טוספ 102 למס הכנסה ניכויים וכן טופס 126 שנתי .